LIETOŠANAS NOTEIKUMI

SIA WRAP IT, reģ. Nr. 42103104974, adrese: Brīvības iela 162/2-57, Rīga, LV-1012, Latvija (turpmāk - Wrap it), uztur tīmekļa vietni www.wrapitwrapper.com (turpmāk - mājaslapa), tajā pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar zemāk norādītajiem noteikumiem un nosacījumiem.

Wrap it veic iepriekšminēto darbību, ievērojot preču piegādes,  atgriešanas un citus noteikumus, kā arī sastāda www.wrapitwrapper.com darbības politiku, kuras izklāsts ir atrodams šajā mājaslapā. Piekļūstot šai mājaslapai vai lietojot to, jūs apliecināt, ka esat izlasījuši lietošanas noteikumus, saprotat tos un piekrītat tos ievērot bez ierobežojumiem vai nosacījumiem. Wrap it patur tiesības bez brīdinājuma mainīt lietošanas noteikumus.

Ja pircējs, izmantojot interneta starpniecību, iegādājas Wrap it mājas lapā piedāvātās preces, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par distances līgumu un ir pakļauta tiesību normām, kas regulē distances līgumu, tai skaitā, bet ne tikai, Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvai 97/7/EEK par patērētāju aizsardzību saistībā ar distances līgumiem, Latvijas Republikas likumam „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu”.

Wrap it mājsalapas lietošanas noteikumi nosaka, ka:

  • Apstrādājot mums sniegtos personas datus, tiks ievērotas datu aizsardzības prasības;
  • Visas ar personas datu apstrādi saistītās personas garantēs pilnīgu konfidencialitāti;
  • Jūsu sniegtie personas dati tiks apstrādāti tikai tik ilgi, kamēr tas ir vajadzīgs pasūtījuma izpildei;

PRECES PASŪTĪŠANA

Veicot pasūtījumu interneta veikalā www.wrapitwrapper.com, pircējs uz norādīto e-pasta adresi saņem automātiski ģenerētu pasūtījuma apstiprinājumu. Gadījumā, ja pircējs nav saņēmis  pasūtījuma apstiprinājumu uz norādīto e-pasta adresi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot: [email protected]
 

PRECES UN TO CENAS

Preču cenas ir norādītas eiro. Piegādes cena nav iekļauta preces cenā. Piegādes cenas un kārtība norādītas sadaļā - piegāde un apmaksa.
 

APMAKSAS KĀRTĪBA

 
Preču apmaksas veidi un kārtība norādīti sadaļā - piegāde un apmaksa.
 

PASŪTĪJUMA IZPILDES KĀRTĪBA

 
Pasūtījuma izpildes termiņi un kārtība ir atkarīgi no apmaksas un piegādes veida, kā arī no izvēlētās preces. Par pasūtījuma izpildes termiņiem skaidrots sadaļā - piegāde un apmaksa.

GARANTIJA

Ja neesat apmierināt ar pasūtīto produktu, Jūs variet atgriezt iegadāto preci 30 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Sūtījuma nosūtīšanas izmaksas nav atgriežamas, izņemot gadījumus, kad prece ir bojāta. Preču atteikuma tiesības tiek nodrošināta atbilstoši LR likumdošanai. Visiem attēliem ir informatīva nozīme, preces var nedaudz atšķirties no attēlā redzamajām, atkarībā no Jūsu datora ekrāna iestatījumiem. 

Preču atgiešanas gadījumā, lūdzu ņemiet vērā:

  • Jūs variet pārbaudīt preci, bet nedrīkstiet to lietot;
  • Prece jāatgriež nesabojātā, oriģinālā iepakojumā;

Garantija nav spēkā, ja:

  • Preces bojājumi radušies nepareizas uzglabāšanas un kopšanas rezultātā.

Atgriešanas kārtība:

  1. Sazinieties ar mums detalizēti aprakstot atgriešanas iemeslus - [email protected]
  2. Mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk ar detaļām par atgriešanas kārtību un piegādes adresi
  3. Nosūtiet savu pasūtījumu izmantojot vietējo pasta nodaļu vai Omniva pakomātus
  4. Tiklīdz kā būsim saņēmuši sūtījumu, izskatīsim attiecīgo gadījumu 5 darba dienu laikā un informēsim Jūs par atmaksu.

Ja jums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar: [email protected]


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.